Article 4

ویژگی‌های فوق، این سرامیک‌ها را به پوششی مناسب برای فضاهای مختلف ساختمانی تبدیل کرده است. اسلب‌­های سایز بزرگ به نمای ساختمان جلوه­‌ی یکدست و خاصی می­‌بخشند.

ستاره میبد
modern-design
1401/02/29

ویژگی پرسلان بودن، تطبیق پذیری بالا، عملکرد فوق­‌العاده این سرامیک­‌ها و زمینه ورود آنها به حوزه‌های جدیدی از طراحی دکوراسیون برای فضاهای داخلی و خارجی را فراهم کرده است. اسلب های پرسلانی یکی از پرکاربرد‌ترین ابزارهای طراحی و اجرای دکوراسیون ساختمان هستند. به عنوان مثال برای ساخت و اجرای میز، کانتر آشپزخانه، مبلمان، درب، اجسام دکوراتیو و غیره قابل استفاده هستند.

کاربرد‌های اسلب سرامیک:

از دیگر دلایل محبوبیت اسلب سرامیک در ایران و جهان، امکان استفاده از آنها در تمام پروژه های ساختمانی است. ساختار این نوع سرامیک، موجب می‌شود وزن کمی داشته باشد و در نتیجه ساختمان بار مرده­‌ی زیادی را متحمل نشود. سایز اسلب‌­ها استاندارد است، اما امکان برش‌های گوناگون و تبدیل آن به سایزهای کوچک‌تر و در کنار آن، ایجاد فرم‌های دلخواه وجود دارد. این موضوع بواسطه اختیار زیادی که به طراحان داده، سبب محبوبیت دوچندان سرامیک اسلب شده است. ضخامت کم این سرامیک­ها در کنار بهره‌گیری از تکنولوژی های چاپ دیجیتال، امکان ایجاد نقش‌های برجسته و جلوه­‌های خاص را نیز فراهم کرده است.