تاریخ انتشار: ۰۸ دي ۱۳۹۹ بازدید: 58 شاخه:

دریافت تندیس واحد نمونه استاندارد در سال 1398

کسب افتخار واحد نمونه استاندارد طی دوسال متوالی 1397 و 1398

دریافت تندیس واحد نمونه استاندارد در سال 1398

در افتخاری دیگر و با حضور جناب آقای دکتر زارع مدیر کل اداره استاندارد و معاونین گرامی در شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد، تندیس واحد نمونه استاندارد، به مدیر محترم عامل شرکت اعطا گردید.

 شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد با توجه به حضور در ارزیابی سالیانه واحد نمونه استاندارد، مفتخر به اخذ تندیس این نشان ارزشمند در سال 1398 شد.

در این ارزیابی موضوعاتی چون مشارکت در تدوین و اصلاح استاندارد‌های ملی، فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط با محصول تولیدی، میزان رشد بهبود کیفیت نسبت به سال قبل، کنترل و نظارت برمواد اولیه فرآیند و محصول نهایی، حضور فعال در دوره‌های آموزشی، ارسال مستمر گزارشات کنترل کیفیت به اداره استاندارد، دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت آزمایشگاه ها ISO/IEC 17025 مد نظر بوده است.

در این دیدار و تبادل نظر با هدف کمک به رونق کسب و کار­های صنعتی و ثروت آفرینی در استان یزد پیشنهاد ایجاد آزمایشگاه مرجع کاشی و سرامیک و ایجاد مرکز دانش­ بنیان جهت رفع مشکلات تولیدی واحدهای صنعتی و همکاری در ارائه مقالات علمی/ پژوهشی مطرح و در برنامه­ های کاری تعریف گردید. 

مقرر گردید همکاری­ ها به­ گونه ­ای تعریف و پیگیری گردد که در سال آینده شرکت­ های تولیدی واحد صنعتی یزد موفق به کسب تندیس واحد نمونه کشوری شوند.

مدیر کل اداره استاندارد پیشنهاد حضور در ارزیابی "جایزه ملی کیفیت" را توصیه نمودند.

منبع: روابط عمومی
خبرنامه
با عضویت در سرویس خبرنامه، از آخرین رویداد های این شرکت مطلع شوید.
برای عضویت در سرویس خبرنامه ایمیل و نام خود را وارد نمایید.
تصویر امنیتی کد امنیتی جدید