تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ بازدید: 22 شاخه:

کسب افتخار \"مدیر برگزیده استانی\" اداره استاندارد در سال 1400

تجلیل از مدیر کنترل کیفی شرکت کاشی ستاره میبد به عنوان تنها \"مدیر برگزیده استانی\" صنعت کاشی و سرامیک، توسط اداره استاندارد در سال 1400

کسب افتخار \

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد، به گیتی نام خود را جاودان کرد

در مورخ 4 آبانماه به مناسبت روز جهانی استاندارد، مراسم تجلیل از مدیران نمونه و استانی با حضور مسئولان استانی، در اداره استاندارد یزد برگزار گردید.

در این مراسم از شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد برای کسب عنوان "مدیر کنترل کیفی برگزیده استانی" تقدیر به عمل آمد و با اهدا لوح به مدیر کنترل کیفی قدردانی انجام گرفت.

باتوجه به رهبری و اهداف مدیریت شرکت مبنی بر حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات، مدیر کنترل کیفی حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، سازماندهی موثر و اهتمام جهت نظارت و کنترل بر تولید مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی را در سر لوحه برنامه کاری خود قرار داده است.

 مدیران کنترل کیفیت دانش آموختگان دانشگاهی هستند که پس از دریافت پروانه تایید صلاحیت، نماینده رسمی سازمان استاندارد در واحدهای تولیدی و خدماتی محسوب شده و باید وظایف خود را مطابق آیین نامه­های مربوطه انجام دهند. 

 با توجه اینکه پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت دارای اعتبار ۲ ساله است، تمدید یا تجدید آن منوط به گذراندن دوره­های آموزشی، ارائه گزارش فعالیت­ها و تایید مدیرکل استاندارد استان است.

واحدهای تولیدی برای هر شیفت کاری خود ملزم به جذب یک مدیر کنترل کیفیت هستند و این کار پیش نیاز دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد برای محصول یا خدمت ارائه شده در واحدهای تولیدی و خدماتی است.

واحدهای تولیدی صنعت کاشی و سرامیک، مشمول استاندارد اجباری شماره 25 هستند و تمام فرآیند تولید زیر ذره­بین کارشناسان استاندارد قرار دارد.

 بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، آقای "حسام الدین آسیایی" به عنوان مدیر برگزیده کنترل کیفیت استان انتخاب شدند.

منبع: روابط عمومی
خبرنامه
با عضویت در سرویس خبرنامه، از آخرین رویداد های این شرکت مطلع شوید.
برای عضویت در سرویس خبرنامه ایمیل و نام خود را وارد نمایید.
تصویر امنیتی کد امنیتی جدید