تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ بازدید: 93 شاخه:

کسب عنوان واحد برگزیده اداره استاندارد در سال 1400

افتخارآفرینی شرکت کاشی ستاره میبد طی چهار سال متوالی به عنوان واحد نمونه برگزیده اداره استاندارد

کسب عنوان واحد برگزیده اداره استاندارد در سال 1400

شرکت کاشی ستاره میبد در همایش گرامیداشت روز جهانی استاندارد به عنوان "واحد برگزیده استاندارد" معرفی و موفق به دریافت لوح تقدیر گردید.

این همایش در مورخ 4 آبانماه با حضور جمعی از مدیران کل استان در سالن اجتماعات اداره استاندارد برگزار شد؛ مدیر کل استاندارد ضمن عرض تبریک به واحدهای تولیدی پرتلاش و متعهد، ارزیابی شاخص های واحدهای نمونه را بسیار سختگیرانه برشمردند و اعلام نمودند که نهادینه کردن فرهنگ استاندارد و رقابتی نمودن فضای تولید منجر به افزایش کیفی محصولات و به طبع آن رضایت مشتریان در سطح جامعه می شود.

شرکت کاشی ستاره میبد از بین نمونه برداری های فصلی و طرح طاها که از سوی سازمان ملی استاندارد از محصولات این شرکت انجام شده است، بدون حتی یک مورد عدم انطباق کاملا سربلند هست و این نشان دهنده استمرار کیفیت در یک واحد تولیدی است.

کاشی ستاره میبددر سال 1400 در تدوین 4 استاندارد ملی وهمچنین در بخش آموزش؛ 1872 ساعت آموزش داشته است. قرارداد با مراکز علمی و دانشگاهی جهت ثبات کیفیت نیز از دیگر فعالیتهای شرکت است.

قابل ذکر است پایبندی به تعهدات شرکت، مشتری مداری، نوآوری، دانش محور بودن، به روز بودن و همکاری مستمر با واحدهای نظارتی از عوامل موفقیت و سرآمد بودن شرکت کاشی ستاره میبد است.

موفقیت ارزنده ای که امروز حاصل شده، نتیجه تلاش جمعی خانواده کاشی ستاره است و امید آن است که شرکت کاشی ستاره میبد نمونه به جایگاه واقعی خود که همانا واحد نمونه ملی است، دست یابد.

منبع: روابط عمومی
خبرنامه
با عضویت در سرویس خبرنامه، از آخرین رویداد های این شرکت مطلع شوید.
برای عضویت در سرویس خبرنامه ایمیل و نام خود را وارد نمایید.
تصویر امنیتی کد امنیتی جدید