جایزه ملی تعالی سازمانی

جایزه ملی تعالی سازمانی

اعطای تقدیرنامه یک ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی به شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد

در بیستمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی، شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد موفق به دریافت تقدیرنامه یک ستاره برای تعالی در بخش ساخت و تولید گردید.
ستاره میبد
افتخارات
1401/12/07
در مراسمی که در مورخ 1 اسفندماه در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، در بخش تولید و ساخت از شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد با اهداء لوح تقدیرنامه 1 ستاره، قدردانی شد .شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد با شرکت در فرآیند خوداظهاری بر اساس الگوی تعالی سازمانی، طی سه روز متوالی 4 تا 6 بهمن ماه1401 ، از منظر رهبری، استراتژی، کارکنان، قابلیت‌ها، مشتریان، عملیات و نتایج مورد ارزیابی قرار گرفت و با ارزیابی ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی و داوری‌های انجام شده، حائز این رتبه شد. بدیهی است شرکت کاشی ستاره میبد در سایه حمایتهای مدیر عامل محترم شرکت و تلاش های مستمر کلیه کارکنان و طبق نقشه راه تعالی به این موفقیت دستیابی پیدا کرد. کاربرد مدل تعالی سازمانی، شناسایی نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود در سازمان‌ میباشد تا علاوه بر حفظ و ارتقای نقاط قوت سازمان، برای تقویت و استقرار پروژه های بهبود اقدام به عمل آید.جایزه ملی تعالی سازمانی (inea) برگرفته از مدل تعالی سازمانی EFQM در اروپا است که تاکنون 20 دوره آن توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار شده است و سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و مطرح کشور از صنایع مختلف، در آن شرکت کرده و از معتبرترین و با قدمت‌ترین جوایز در سطح ملی است. مدیریت محترم شرکت این موفقیت را به همه کارکنان که با تلاش خود زمینه ساز دریافت این تقدیرنامه شدند تبریک عرض نموده و از تلاش های کلیه کارکنان، در مسیر تعالی سازمانی سپاسگزاری میگردد.
taghdirnameh.jpg

 

logo-white.png

 

ارتباط با ما
phone.png

315۱ - 35 0098 +

1559700-200.png

ایران - یزد - میبد - کیلومتر 10 جاده میبد یزد

17736.png

تهران - خیابان ملاصدرا - خیابان شیرازی جنوبی - خیابان گرمسار غربی - کوچه بهار دوم - پلاک 26 - واحد 7 و ۸

درباره ما

شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد در خرداد 1383 در شهر تاریخی و زیبای میبد تاسیس گردید . این شرکت با بهره گیری از پرسنل باتجربه و کارآزموده و جدیدترین فناوری از کشور ایتالیا برترین و مرغوب ترین تولیدات خود را مطابق با استاندارد های جهانی به بازار های هدف در داخل و خارج از کشور عرضه می نماید.